S.T. Dupont копчиња SCRIPT

ROUND LAQUE BLACK/PALL – ЦРНО/ПАЛАДИУМ

МКД 13,020

2 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

S.T. Dupont нуди ексклузивна колекција на копчиња за кошула, класична и во исто време современа кои добро се комбинираат со соодветни игли за вратоврска. Повеќе од 20 години, S.T. Dupont го комбинира знаењето, вештините на преработка и посебната доработка со лак за да се засили впечатокот на металот за да се произведат препознатливи и уникатни копчиња за кошула.
Материјал: Паладиум

СПОДЕЛИ
Код на производот: 005790 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед

Може да ви се допадне

415606

D LINE BILLE LAQUE PLACEE RING

МКД 29,760
415606

D LINE BILLE LAQUE PLACEE RING

МКД 29,760

1 на залиха

Додај во кошничка
003262

S.T. Dupont PUNCH секач за пури

МКД 6,200
003262

S.T. Dupont PUNCH секач за пури

МКД 6,200

BLACK as Night

3 на залиха

Додај во кошничка
valentino UOMO INTENSE EDP

VALENTINO UOMO INTENSE

МКД 4,320
valentino UOMO INTENSE EDP

VALENTINO UOMO INTENSE

МКД 4,320
Одбери големина
Види детали