S.T. Dupont Хумидор за 75 пури

Ebony tree finish

МКД 83,700

Нема на залиха додај во твои желби

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Кутија за чување пури – хумидор. Висококвалитетна кутија направена од најквалитетно дрво, Шпански кедар (Cedar tree – Cedrela odorata) која гарантира одлични резултати за чување на пурите во најдобра состојба. Надворешноста е абоносово дрво со метална вискококвалитетна лента од предната страна на која е поставено логото на S.T. Dupont. Одличен производ за луѓе со стил и статус. Капацитет на хумидорот е 75 пури.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 001283 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед