S.T. Dupont секач за пури QUADRILLAGE

гравиран Quadrillage ефект

МКД 7,440

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Од 1872 ST Dupont креира ултра премиум прибор за пушачи за светската елита. Новата генерација секачи за пури ја спојуваат долгогодишната експертиза со високотехнолошката функција, механизам со пружина и жилет остро сечило за долгогодишен перфектен рез. Достапен во високосјајна хром верзија, maxiJet секачот за пури биде верен придружник во моментите на уживање низ годините што следат.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 003257 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед

Може да ви се допадне

020157N

MAXIJET QUADRILLAGE

МКД 11,160
020157N

MAXIJET QUADRILLAGE

МКД 11,160

3 на залиха

Додај во кошничка
180320

ETUI AJUSTABLE 2 CIGARES C/BL

МКД 11,160
180320

ETUI AJUSTABLE 2 CIGARES C/BL

МКД 11,160

2 на залиха

Додај во кошничка
001282

S.T. Dupont Хумидор за 75 пури

МКД 83,700
001282

S.T. Dupont Хумидор за 75 пури

МКД 83,700

BLACK PIANO Finish

1 на залиха

Додај во кошничка