S.T. Dupont секач за пури

MAXIJET црн Black as night

МКД 7,440

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Од 1872 ST Dupont креира ултра премиум прибор за пушачи за светската елита. Новата генерација секачи за пури ја спојуваат долгогодишната експертиза со високотехнолошката функција, механизам со пружина и жилет остро сечило за долгогодишен перфектен рез. Достапен во високосјајна хром верзија, maxiJet секачот за пури биде верен придружник во моментите на уживање низ годините што следат.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 003265 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед