S.T.Dupont футрола за iPhone 6/6s

ДОСТАПНИ бои: сива, кафеава и црна

ден 5,890

2 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасно изработена футрола за iPhone 6/6s од врвна кожа.

ДОСТАПНИ бои: сива, кафеава и црна

СПОДЕЛИ
Код на производот: 180741 Треба помош? Контактирајте не Categories: , , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед