HUGO BOSS НОТЕС А5

КОЖЕН НОТЕС А5 INDUSTRIA

МКД 4,627

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

This leather folder by BOSS comes in practical DIN A4 format. Its finely grained texture is complemented with a decorative panel. The folder is not only perfect for transporting important documents; thanks to the integrated writing block, it also provides somewhere for taking notes.

СПОДЕЛИ
Код на производот: HDM529 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед