HUGO BOSS пенкало New Loop

Dark Grey rollerball

МКД 3,286

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Ова BOSS пенкало има класичен дизајн со карактеристичен минимализам и софистицираност. Дополнителен комфорен ефект и елеганција дава нежната гумена завршница на пенкалото. Ова е атрактивно дизајнирано пенкало кое одлично го дополнува деловниот изглед.

СПОДЕЛИ
Код на производот: HSG6334J Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед