HUGO BOSS НОТЕС А5

КОЖЕН НОТЕС А5 INDUSTRIA

ден 4,627

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

This leather folder by BOSS comes in practical DIN A4 format. Its finely grained texture is complemented with a decorative panel. The folder is not only perfect for transporting important documents; thanks to the integrated writing block, it also provides somewhere for taking notes.

СПОДЕЛИ
Код на производот: HDM529 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед