HUGO BOSS сет за вино

DISTINCT 3

ден 9,724

Нема на залиха додај во твои желби

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Висококвалитетен сет за вино HUGO BOSS направен од челик. Овој прекрасен сет за вино од HUGO BOSS е дел од колекцијата Distinct, која се фокусира на минимален, чист и стилски дизајн кој е особено елегантен и софистициран. Сетот се состои од отворач за вино, стилски стопер за капки, затворач за шише и секач за фолија. Сите елементи од сетот имаат лого HUGO BOSS. Сетот е со делови на кои има сатенска завршница која нуди особено елегантен допир и има карактеристична чиста дизајнерска линија која нуди безвременски изглед и елеганција. Идеален поклон за вистински уживатели на вино, мода и елеганција.

Additional information

Additional information

Димензии 20 × 19.5 × 2.7 cm
СПОДЕЛИ
Код на производот: HAW592 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед