HUGO BOSS нотес A4

Grid Soft

ден 2,280

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Thanks to its small format, this DIN A6 notepad from BOSS fits in any bag, making it the ideal companion when you’re on the go. Its robust cover is designed in black leather effect, and the filigree engraved logo on the click fastener ensures subtle branding.

СПОДЕЛИ
Код на производот: HNF539 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед