S.T. Dupont PUNCH секач за пури

BLACK as Night

МКД 6,200

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Од 1872 ST Dupont креира ултра премиум прибор за пушачи за светската елита. Новата генерација секачи за пури ја спојуваат долгогодишната експертиза со високотехнолошката функција, механизам со пружина и жилет остро сечило за долгогодишен перфектен рез. Достапен во сјано црна и хром верзија, maxiJet секачот за пури биде верен придружник во моментите на уживање низ годините што следат.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 003262 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед

Може да ви се допадне

444100

S.T. Dupont JET 8 пенкало

МКД 6,324
444100

S.T. Dupont JET 8 пенкало

МКД 6,324

Црно Black as Night

10 на залиха

Додај во кошничка
021400

BRIQUET DEFI EXTREME NOIR

МКД 12,338
021400

BRIQUET DEFI EXTREME NOIR

МКД 12,338

2 на залиха

Додај во кошничка
10011

MINIJET NOIR TENEBRES

МКД 6,882
10011

MINIJET NOIR TENEBRES

МКД 6,882

3 на залиха

Додај во кошничка