Продолжи со купување Продуктот е додаден во кошничката.

S.T. Dupont PUNCH секач за пури

MAXIJET CHROME

МКД 6,200

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Од 1872 ST Dupont креира ултра премиум прибор за пушачи за светската елита. Новата генерација секачи за пури ја спојуваат долгогодишната експертиза со високотехнолошката функција, механизам со пружина и жилет остро сечило за долгогодишен перфектен рез. Достапен во високосјајна хром верзија, maxiJet секачот за пури биде верен придружник во моментите на уживање низ годините што следат.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 003263 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед

Може да ви се допадне

444101N

S.T. Dupont JET 8 пенкало CHROME

МКД 6,882
444101N

S.T. Dupont JET 8 пенкало CHROME

МКД 6,882

10 на залиха

Додај во кошничка
021401

BRIQUET DEFI EXTREME CHROME

МКД 12,338
021401

BRIQUET DEFI EXTREME CHROME

МКД 12,338

4 на залиха

Додај во кошничка
020145N

MAXIJET GUN METAL

МКД 10,540
020145N

MAXIJET GUN METAL

МКД 10,540

2 на залиха

Додај во кошничка