S.T. Dupont JET 8 пенкало

темно сино DARK BLUE

МКД 6,324

2 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

ST Dupont Jet 8 е повеќе од пенкало. Jet 8 Pen линијата им нуди на сопствениците да го искажат својот личен стил и креативност благодарение на големиот спектар на сјајни, живи и весели бои. Jet 8 Pen е хемиско пенкало со уникатен дизајн, динамично и современо и е комбинација од метал и висококвалитетен композитен материјал. Лесно е за користење, со идеална тежина и екстремно добро балансирано совршено се вклопува во раката. Неговото ултра глатко мастило нуди исклучително добро чувство при пишување.
Пенкалото има двегодишна S.T. Dupont меѓународна гаранција.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 444105 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед

Може да ви се допадне

005912

BM JET REVERSIBLE BLEU

МКД 5,890
005912

BM JET REVERSIBLE BLEU

МКД 5,890

Нема на залиха додај во твои желби

Read More
hdm529

HUGO BOSS НОТЕС А5

МКД 4,627
hdm529

HUGO BOSS НОТЕС А5

МКД 4,627

КОЖЕН НОТЕС А5 INDUSTRIA

3 на залиха

Додај во кошничка
027709

ST DUPONT SLIM 7 BLEU & CHROME

МКД 9,920
027709

ST DUPONT SLIM 7 BLEU & CHROME

МКД 9,920

2 на залиха

Додај во кошничка