WENGER City Classic

ден 8,690

Нема на залиха додај во твои желби

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасен безвременски часовник, со дијаметар од  43мм, тело од полиран челик, светла внатрешност и розе злато боја детали за дополнителна елеганција. Ремче од кожа и стакло со сафир премаз. Произведено во Швајцарија. Гаранција 2 години.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 01.1441.103 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед