WENGER EDGE ROMANS

ден 12,560

Нема на залиха додај во твои желби

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Edge Romans часовникот е почит на историјата и во исто време силно насочен кон иднината. Класичната инспирација на деталите е инспирирана од историјата, но изгледот е со современи гламурозни финеси за да се добие комбинација кој дефинира непогрешлив стил и елеганција. Машки часовник од 43мм, розе злато боја, фино брусена завршница и кожено ремче во кроко стил. Гаранција 2 години.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 01.1141.120 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед