WENGER SEAFORCE

ЗА ГОСПОДА СО СПОРТСКИ ДУХ

ден 14,900

1 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасен впечатлив рачен часовник од челик со комбиниран стил за господа со спортски дух. Дијаматар 43мм, сина внатрешност, стакло со сафир премаз. Произведено во Швајцарија. Гаранција 2 години.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 01.0641.120 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед