WENGER Urban Vintage Chrono

ден 17,400

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасен урбан рачен часовник за луѓе со стил. Дијаметар 43мм, полирано тело во сребрена боја, ремче од кожа во крокодилски стил и стакло со сафир премаз. Произведено во Швајцарија. Гаранција 2 години.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 01.1043.110 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед