WENGER CITY VERY LADY

ден 9,900

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасен женски часовник, со дијаметар од  34мм, тело од полиран челик со 18К розе злато позлата и темна внатрешност внатрешност. Ремче од медицински челик со 18К  розе злато позлата и стакло со сафир премаз. Произведено во Швајцарија. Гаранција 2 години.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 01.1421.110 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед