Сребрено ангелче со срце

МКД 728

5 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Ангелче дете со срце направено метал со сребрена фолија и позлатени елементи од италијанскиот производител Valenti & Co. Ангелчето е дел од комплет и е одличен поклон за некому да кажете дека мислите на него/неа, да посакате среќа, мир и благосостојба во домот и семејството. Стилски и корисен поклон на кој ќе се израдуваат сите деца и возрасни, идни мајки и татковци.
Височина на ангелчето: 7cm
Valenti & Co e италијанска компанија од Реканти, еден од најважните центри на италијанската индустрија за изработка на сребрени додатоци. Квалитетот, иновативноста и особеното внимание на дизајнот се карактеристични за ексклузивниот стил на Valenti & Co кој е постигнат со внимателна и истрајна работа, во совршена хармонија со префинетата елеганција и традиција на италијанските производители.
Производот се испорачува во неговата оригинална кутија, гаранција и сертификат за автентичност од производителот.

СПОДЕЛИ
Код на производот: R 17887 Треба помош? Контактирајте не Category:

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед