Моjот Пат БЕРЛУСКОНИ

ден 478

20 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

БЕРЛУСКОНИ за својот живот со свои зборови. 
Книга за исклучителниот живот на милијардерот што ја освои Италија.

За Путин, Меркел, Буш, за Гадафи, за жените во неговиот живот, за милијардите и  политички мотивираните обвинители, за односите со светските лидери

и Бунга-Бунга забавите. Со свои зборови.

Ексклузивна книга на Алан Фридман

СПОДЕЛИ
Код на производот: bk-ber-128 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед