Моjот Пат БЕРЛУСКОНИ

МКД 478

100 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

БЕРЛУСКОНИ за својот живот со свои зборови. 
Книга за исклучителниот живот на милијардерот што ја освои Италија.

За Путин, Меркел, Буш, за Гадафи, за жените во неговиот живот, за милијардите и  политички мотивираните обвинители, за односите со светските лидери

и Бунга-Бунга забавите. Со свои зборови.

Ексклузивна книга на Алан Фридман

СПОДЕЛИ
Код на производот: bk-ber-128 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед