КРИСТАЛНИ ЧАШИ ЗА ВИСКИ SCLUPTURE

СЕТ ОД 2 чаши во луксузно пакување

МКД 1,370

Нема на залиха додај во твои желби

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

СЕКОЈ ДЕН ЛУКСУЗ, СО ПРВОКЛАСНИ БАВАРСКИ КРИСТАЛИ
Впечатлив поклон за личности кои знаат што сакаат. Чаши за виски кои со својот луксузен изглед совршено се вклопуваат во секоја пригода и простор. Tрадицијата на Nachtmann како рачни и машински изработувачи на кристал од Баварија се протега два века наназад, а сепак, сé уште се занимаваат со она што се случува денес, утре и задутре. Во Nachtmann, веруваат дека секој нов ден нуди можност за радост и изненадување. Секој ден е посебен. Секоја средба со пријателите може да стане посебна прилика.
Тие ги инспирираат луѓето да ги споделуваат овие скапоцени мигови со тоа што ќе внесат малку луксуз и сјај во секојдневието со прекрасни производи од кристално стакло. Поклон од Nachtmann стакларија може да се набави по прифатливи цени, а висококвалитетниte декоративни чаши, чинии, длабоки чинии и додатоци за на маса ги бараат потрошувачи со истенчен вкус ширум светот.
Височина на чаши: 100mm
Широчина Ø: 86mm
Капацитет: 365ml
Чаши во сет: 2

СПОДЕЛИ
Код на производот: 91901 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед