S.T.Dupont футрола за iPhone 6/6s

ДОСТАПНИ бои: сива, кафеава и црна

МКД 5,890

2 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасно изработена футрола за iPhone 6/6s од врвна кожа.

ДОСТАПНИ бои: сива, кафеава и црна

СПОДЕЛИ
Код на производот: 180741 Треба помош? Контактирајте не Categories: , , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед