HUGO BOSS сет за вино

DISTINCT 3

МКД 9,724

1 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Висококвалитетен сет за вино HUGO BOSS направен од челик. Овој прекрасен сет за вино од HUGO BOSS е дел од колекцијата Distinct, која се фокусира на минимален, чист и стилски дизајн кој е особено елегантен и софистициран. Сетот се состои од отворач за вино, стилски стопер за капки, затворач за шише и секач за фолија. Сите елементи од сетот имаат лого HUGO BOSS. Сетот е со делови на кои има сатенска завршница која нуди особено елегантен допир и има карактеристична чиста дизајнерска линија која нуди безвременски изглед и елеганција. Идеален поклон за вистински уживатели на вино, мода и елеганција.

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Димензии 20 x 19.5 x 2.7 cm
СПОДЕЛИ
Код на производот: HAW592 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед