Bossa Nova Whisky tumbler Set/4

МКД 1,490

4 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

СЕКОЈ ДЕН ЛУКСУЗ, СО ПРВОКЛАСНИ БАВАРСКИ КРИСТАЛИ
Tрадицијата на Nachtmann како рачни и машински изработувачи на кристал од Баварија се протега два века наназад, а сепак, сé уште се занимаваат со она што се случува денес, утре и задутре. Во Nachtmann, веруваат дека секој нов ден нуди можност за радост и изненадување. Секој ден е посебен. Секоја средба со пријателите може да стане посебна прилика. Секој семеен оброк може да биде за паметење. Едно сосема вообичаено дружење може да стане прослава.
Тие ги инспирираат луѓето да ги споделуваат овие скапоцени мигови со тоа што ќе внесат малку луксуз и сјај во секојдневието со прекрасни производи од кристално стакло. Поклон од Nachtmann стакларија може да се набави по прифатливи цени, а висококвалитетните декоративни чаши, чинии, длабоки чинии и додатоци за на маса ги бараат потрошувачи со истенчен вкус ширум светот.

СПОДЕЛИ
Код на производот: 92076 Треба помош? Контактирајте не Category:

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед