HE IS THE ONE алка

ЧЕЛИЧНА АЛКА СО КАРБОН ЗА МАЖИ СО СТИЛ

ден 3,929

5 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Истакнете го вашиот уникатен стил со оваа прекрасна алка изработена од челик, посебно третирана за да добие моќна црна боја и со карбонски елемент како додаток на горната страна за ексклузивен изглед.

 

 

Additional information

Additional information

Alki

L, M, S

СПОДЕЛИ
Код на производот: 31071120 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед