HE IS THE ONE алка

ЧЕЛИЧНА АЛКА СО КАРБОН ЗА МАЖИ СО СТИЛ

МКД 3,929

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Истакнете го вашиот уникатен стил со оваа прекрасна алка изработена од челик, посебно третирана за да добие моќна црна боја и со карбонски елемент како додаток на горната страна за ексклузивен изглед.

 

 

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Alki

L, M, S

СПОДЕЛИ
Код на производот: 31071120 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед