ROLL машка кожена алка

ден 1,900

2 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Машка кожена алка со бронзени детали. Прилагодлива димензија во три степени.

 

 

Additional information

Additional information

Alki

L, M, S

СПОДЕЛИ
Код на производот: 31071122 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед