URBAN MAN

ден 1,949

Одбери големина
КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

 

За урбаните момци со посебен стил.

Приверзок изрботен од сребро (925) поставен на ремче од еко кожа со прилагодлива должина.

 

 

СПОДЕЛИ
Код на производот: SM02JC036 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед