CHIC ROSE GOLD Алка

ден 3,167

5 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Време е да се заљубите во CHIC ROSE GOLD алката која плени со својата симпифицираност.

Интензивно розево ЗЛАТО 18К 3мм обложена алка од медицински челик 316L

СПОДЕЛИ
Код на производот: SM02JC034 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед