CIRCLES GOLD Обетки

ден 2,150

1 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Нека накитот од колекцијата CIRCLE биде Ваш препознатлив знак.

РОЗЕ ЗЛАТО 18К 3мм обложени обетки од медицински челик 316L.

Additional information

Additional information

Обетки

Универзални

СПОДЕЛИ
Код на производот: SM02JC029 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед