PARIS PARIS GOLDEN Прстен

МКД 1,139

Одбери големина
КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Уникатниот стил на Парижанките преточен во прстен со минималистички дизајн.

ЗЛАТО 18К 3мм обложен прстен од медицински челик 316L

Прстенот е во три достапни големини.

 

СПОДЕЛИ
Код на производот: SM02JC010 Треба помош? Контактирајте не Categories: , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед

Може да ви се допадне

secret belegzija poklon.mk

SECRET Алка

МКД 2,039
secret belegzija poklon.mk

SECRET Алка

МКД 2,039

3 на залиха

Додај во кошничка