TRIANGLE Rose Gold Алка

Triangle Rose Gold

МКД 3,277

3 на залиха

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Триаголните форми ќе го комплетираат Вашиот уникатен стил.

Интензивно розево ЗЛАТО 18К 3мм обложена алка од медицински челик 316L

Димензијата е прилагодлива.

 

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Alki

Прилагодлива

СПОДЕЛИ
Код на производот: SM02JC032 Треба помош? Контактирајте не Categories: , , ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед