CH MEN PRIVE CAROLINA HERRERA

МКД 3,840

Одбери големина
КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Трагата на вистинскиот заводник! Целосна доминација на сите сетила. Разбудете ја самодовербата со топлите и луксузни мирисни ноти на виски и кожа. Парфем кој е олицетворение на машкоста и софистицираниот модерен маж.

ГОЛЕМИНА И СТИЛ

ГОЛЕМИНА И СТИЛ

СПОДЕЛИ
Код на производот: Недостапно Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед