БУКЕТ

ЗА НАЈУБАВИ МОМЕНТИ

ден 990

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Прекрасен букет од актуелни сезонски цветови и богата декорација за обележување на најдобрите моменти, долги пријателства, скапоцена љубов, пријателско внимание.

СПОДЕЛИ
Код на производот: PKLNF003 Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

Бел букет - PURE WHITE (ден 500)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје.

Одбери изглед
Merci (ден 390)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
Thank you (ден 150)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед