Johnnie Walker Black

МКД 1,990

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

Johnnie Walker Black Label е вистинска икона, препознаена како идеал за сите луксузни блендови.

Креиран со користење само на виски зреани минимум 12 години од сите четири страни на Шкотска. Johnnie Walker Black Label има безгрешен мазен, длабок и комплексен карактер. Импресивно виски вредно за секоја прилика, без разлика дали се забавувате дома со пријатели или имате незаборавно вечерно излегување.

 

 

СПОДЕЛИ
Код на производот: JWB Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед