Moët Impérial

МКД 2,500

КОМЕНТАРИ НА УРЕДНИКОТ И ДЕТАЛИ

 

Moët Impérial е легендарeн шампањ, креиран во 1869 и го прикажува уникатниот стил на Moët & Chandon. Стил во кој доминираат овошни ноти и кој

плени со својата карактеристична заводливост на непцето и својата елегантна зрелост.

 

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Тежина 750ml kg
СПОДЕЛИ
Код на производот: moet Треба помош? Контактирајте не Categories: ,

ДОПОЛНИ ГО ПОКЛОНОТ

flower-bouquet-3-stabilized-rose-pastel-yellow
Бел букет - PURE WHITE (МКД 350)

Дополни го поклонот со прекрасен елегантен аранжман од природно цвеќе.

Додај во кошничка

Испораката на цвеќе е само во Скопје. Услугата ќе биде достапна низ цела Македонија 01.05.2017

Одбери изглед
merci-300x300
Merci (МКД 290)

Луксузна ПОКЛОН.МКД брендирана бонбониера од најфино млечно чоколадо во луксузно хартиено пакување.

Додај во кошничка
Види повеќе
thank-you-preview
Thank you (МКД 100)

Одберете честитка според приликата и додадете персонализирана порака за примачот.

Одбери изглед